Select Page

Kategoria: Porady

Przechowywanie danych w chmurze – wady i zalety

Przechowywanie danych to coraz większy problem dla użytkowników, którzy poszukują rozwiązań, zapewniających im dostęp do ich plików bez względu na miejsce przebywania. W dobie mody na urządzenia mobilne na popularności zyskują wszelkie rozwiązania związane z udostępnianiem plików w chmurze.

Read More

Jak robić zakupy online?

Coraz częściej korzystamy ze sklepów online zamiast tradycyjnych zakupów w stacjonarnych sklepach. Nic dziwnego, bowiem kupowanie online jest niesamowicie wygodne i może przynieść wiele korzyści.

Read More

Mobilne zarządzanie praktyką weterynaryjną

Oprogramowanie instalowane na komputerach powoli odchodzi w przeszłość. Zastępują je z kolei mobilne rozwiązania wykorzystujące chmurę, które nie wymagają fizycznej obecności programu na dysku, ale jedynie dostępu do Internetu.

Read More

Historia wirusów komputerowych

Historia wirusów komputerowych rozwija się dokładnie w ten sam sposób, co w ogóle branża komputerowa. Świat komputerowy wciąż pędzi do przodu, powstają nowe technologie, nowe komputery i ich oprogramowanie.

Read More

Informatyka w zarządzaniu własnym biznesem

Zaplecze informatyczne pomaga w sprawnym przepływie informacji oraz dokumentów, a także zarządzaniu i kontrolą poszczególnych działów. Odpowiednio dopasowany system potrafi w znacznym stopniu przyspieszyć efektywność prac.

Read More