Mobilne zarządzanie praktyką weterynaryjną

Oprogramowanie instalowane na komputerach powoli odchodzi w przeszłość. Zastępują je z kolei mobilne rozwiązania wykorzystujące chmurę, które nie wymagają fizycznej obecności programu na dysku, ale jedynie dostępu do Internetu.

 

Teraz można korzystać z nich również w praktyce weterynaryjnej.Jakie powinno być perfekcyjne oprogramowanie przeznaczone do zarządzania praktyką? Przede wszystkim funkcjonalne, aby objąć jak najwięcej przestrzeni, w których prowadzi się działalność. Również powinno być łatwe i intuicyjne w obsłudze, bezpieczne i niezawodne, aby zgromadzone w nim dane nie były narażone na utratę.

Jeżeli interesuje cię właśnie takie oprogramowanie dla weterynarzy, warto zwrócić uwagę na to dostępne on-line, ponieważ pracownicy mogą skorzystać z niego niezależnie od swojej lokalizacji i to na każdym sprzęcie, ponieważ nie musi być ono fizycznie instalowane na dysku twardym.

 

Co zyskujesz?

Mobilny program do prowadzenia gabinetu weterynaryjnego to nie tylko wygoda obsługi z komputerów i urządzeń mobilnych – tabletów i smartfonów, ale również związane z tym większe bezpieczeństwo. Jako że dane nie są gromadzone bezpośrednio na dysku, ale na zewnętrznych serwerach, są one chronione także w przypadku usterek sprzętu w gabinecie. Można mieć do nich dostęp z każdego sprzętu – wystarczy tylko zalogować się na konto.

Do dyspozycji jest również szereg różnych funkcji – to nie tylko prowadzenie kartotek czy kontrola magazynu, ale też mobilny dostęp do hurtowni leków, możliwość zlecania badań i odbieranie wyników on-line, łatwe przypominanie klientom o wizytach, badaniach czy szczepieniach, a to tylko część ich możliwości.

 

Przetestuj za darmo!

Jeżeli również chcesz wypróbować mobilne rozwiązania przeznaczone do zarządzania praktyką weterynaryjną, wybierz Veterinaro. Dzięki temu oprogramowaniu możesz otrzymać kompleksową pomoc w codziennej pracy, która stanie się wygodniejsza i bezpieczniejsza.

Teraz możesz przetestować program Veterinaro za darmo przez 60 dni, aby zobaczyć, czy takie rozwiązanie odpowiada ci całkowicie, aby nie decydować się na przejście na program, którego funkcjonalności nie znasz w pełni.

 
 

Katagoria: Porady
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 2270  razy.