Ashampoo FireWall Free

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: ,
Producent: ashampoo GmbH & Co. KG
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 8.4 MB
 

ashampoo Firewall to wysoce skuteczna zapora ogniowa przeznaczona dla komputerów z systemem Windows XP oraz 2000. Aplikacja zapewnia doskonałą ochronę, na bieżąco monitoruje wszystkie procesy zachodzące w sieci. Przed udzieleniem dostępu do internetu dla jakiejkolwiek aplikacji użytkownik musi zaakceptować połączenie. W ten sposób można monitorować które aplikacje korzystają z internetu.

Interfejs programu jest bardzo przejrzysty, menu jest czytelne, a grafika dobrze dobrana. W poszczególnych zakładkach dostępne są różne opcje. Użytkownik może zablokować wybraną aplikacje, porty, itd. Dostępne są również statystyki ruchu w sieci oraz szczegółowe logi. Konfiguracja programu nie jest skomplikowana i nie powinna sprawić nikomu problemów.

Uwaga!
Program został udostępniony przez producenta za darmo, aby go aktywować i legalnie używać przy pierwszym uruchomieniu należy wybrać opcję pobrania kodu aktywacyjnego. Przy rejestracji wystarczy podać adres e-mail

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla bezpieczeństwa
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 662  razy.