Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: AVAST Software
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 115.1 MB
 
avast! Pro Antivirus to pełna ochrona przed wirusami i oprogramowaniem szpiegowskim, wzbogacona o technologię wirtualizacji nowej generacji.
W celu wzmocnienia ochrony w programie avast! Pro Antivirus wykorzystano technologię pełnej wirtualizacji. Aby uniemożliwić czynnikom atakującym dostęp do komputera, uruchamianą aplikację można otworzyć w bezpiecznym środowisku Sandbox. Co więcej, technologia avast! SafeZone umożliwia stworzenie izolowanego pulpitu, który chroni najbardziej poufne transakcje.
Możliwości programu:
– Automatyczne wykrywanie aplikacji działających na pełnym ekranie w trybie pracy w tle lub gier w celu wyeliminowania okien wyskakujących oraz innych powiadomień ekranowych, z równoczesnym zachowaniem skuteczności zabezpieczeń.
– Osłona przed skryptami wykrywa złośliwe skrypty ukryte w witrynach internetowych i uniemożliwia im przejęcie kontroli i uszkodzenie komputera, natomiast osłona WWW skanuje wszystkie odwiedzane witryny internetowe, pobrane pliki oraz skrypty JavaScript.
– Silnik heurystyczny proaktywnie wyszukuje podejrzane aplikacje, których nie można wykryć za pomocą zwykłych definicji i sygnatur wirusów.
– Skaner działający podczas rozruchu czyści komputer przed uruchomieniem systemu operacyjnego oraz aktywacją jakichkolwiek wirusów lub złośliwego oprogramowania (teraz dostępny również w wersji 64-bitowych wersji systemów Windows 7 oraz Windows Vista).
Avast! Pro Antivirus oprócz udoskonaleń istniejących funkcji oferuje kilka nowości:
Aktualizacje bazy wirusów przesyłane w czasie rzeczywistym

Teraz wszystkie sygnatury wirusów są wysyłane do użytkownika w czasie rzeczywistym przy użyciu chmury laboratorium antywirusowego AVAST, eliminując konieczność oczekiwania na tradycyjną aktualizację bazy. Najnowsze definicje wirusów są w sposób ciągły dodawane do bazy.

 

System reputacji plików

Funkcja FileRep informuje użytkownika, czy plik jest bezpieczny przed jego otwarciem, co jest częściowo ustalane na podstawie liczby osób mających plik i daty utworzenia pliku. Ta technologia jest również używana wewnętrznie przez silnik skanujący, który może dzięki niej podejmować bardziej inteligentne decyzje

Konfigurowalna instalacja

Oprogramowanie avast! można teraz zainstalować w trybie zgodności, pozwalającym na jego doskonałe funkcjonowanie obok innego oprogramowana antywirusowego i dodanie w ten sposób drugiej linii obrony. Nawet w przypadku instalowania oprogramowania avast! w zwykłym trybie użytkownik ma możliwość zainstalowania tylko tych składników, których naprawdę potrzebuje.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla bezpieczeństwa
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 819  razy.