AVS Firewall

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , ,
Producent: Online Media Technologies Ltd.
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 22.89 MB
 

AVS Firewall to bezpłatna zapora ogniowa zabezpieczająca komputer przed atakami hakerów, włamaniami podczas surfowania w internecie, a także przed innymi zagrożeniami z sieci. Umożliwia kontrolę rodzicielską, blokowanie banerów i reklam, a także zabezpiecza rejestr systemowy.

AVS Firewall aktywuje się automatycznie podczas korzystania z internetu. Znajdziemy w nim różne filtry oraz niezbędne opcje, za pomocą których możemy dokładnie ustawić poziom bezpieczeństwa w naszym systemie operacyjnym, aby uniemożliwić nieautoryzowane włamanie przez hakera lub ochronić komputer przed innymi niebezpieczeństwami czyhającymi w sieci internetowej. W momencie wykrycia zagrożenia, zapora AVS automatycznie zawiesza działanie i zawiadamia użytkownika o zdarzeniu.

Warto powiedzieć parę słów o wbudowanej funkcji Antibanner, która blokuje niechciane reklamy oraz inne pop-upy oraz wyskakujące okna podczas przeglądania witryn internetowych. Blokuje również dostęp do podejrzanych adresów URL. Pozwala też włączyć kontrolę rodzicielską, w której możemy aktywować i uaktualniać tak zwaną białą listę, która będzie udostępniała dostęp do wybranych stron internetowych. Natomiast czarna lista, będzie blokowała dostęp do niechcianych witryn internetowych, zawierających treści pornograficzne lub inne zagrożenia typu wirusy itp.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla bezpieczeństwa
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 536  razy.