Rodzaj programu:
Licencja:
System: , ,
Producent: Blue Coat
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 2.38 MB
 

K9 Web Protection to bezpłatne narzędzie do kontroli rodzicielskiej, oferujące ścisłą ochronę podczas korzystania z Internetu. Dzięki tej aplikacji możemy kontrolować i monitorować aktywność użytkowników w sieci oraz blokować dostęp do niechcianych stron internetowych. K9 Web Protection przeznaczony jest dla rodzin z dziećmi, które często korzystają z Internetu w domu.

Program K9 Web Protection chroni również komputer przed złośliwym oprogramowaniem typu spyware lub malware. Oprócz tego został wyposażony w nowoczesne filtry, które chronią i zabezpieczając przed niebezpiecznymi witrynami internetowymi.

Za pomocą tej aplikacji, rodzice mogą dowolnie skonfigurować jego poszczególne opcje, by blokował dostęp do niektórych stron lub zakładał specjalne filtry ochraniające użytkownika przed różnymi niebezpieczeństwami z sieci. K9 Web Protection umożliwia również tworzenie logów oraz w pełni integruje się z popularnymi stronami internetowymi typu Flickr czy YouTube.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla bezpieczeństwa
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1375  razy.