Kaspersky Safe Kids

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: Kaspersky Lab
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 1,4 MB
 

Kaspersky Safe Kids jest aplikacją, która daje pełną kontrolę nad poczynaniami pociech w sieci i nie tylko.

Wystarczy zarejestrować się w usłudze i od tego momentu rodzic ma możliwość włączania specjalnych filtrów, które zablokują treści erotyczne czy przemoc, a nawet całkowicie uniemożliwią korzystanie z sieci. Program generuje raporty zawierające informacje dotyczące najczęściej odwiedzanych witryn, czasu jak i uruchamianych aplikacji.

Kaspersky Safe Kids kontroluje nie tylko komputer na którym został zainstalowany, ale również smartfony i inne urządzenia mobilne używane przez pociechy.

Interesującym rozwiązaniem jest wbudowana funkcja limitowania czasu, jaki dziecko spędza przed komputerem. Nie zabrakło też opcji podglądu z jakich aplikacji korzystają pociechy.

Uwaga:

W wersji darmowej zabrakło opcji umożliwiających monitorowanie aktywności na Facebooku czy przesyłanie powiadomień i komunikatów alarmowych do rodziców.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla bezpieczeństwa
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1686  razy.