Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , , , ,
Producent: Kurupira Team
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 15.9 MB
 

Kurupira WebFilter to rozbudowanie i całkowicie bezpłatne narzędzie do ochrony rodzicielskiej. Aplikacja umożliwia między innymi blokowanie niebezpiecznych treści dostępnych na stronach internetowych, a także kontroluje czas spędzonego dziecka przed komputerem.

Program Kurupira WebFilter pozwala również na zarządzanie aplikacjami w systemie Windows. Możemy za pomocą tej aplikacji blokować dostęp do niektórych programów zainstalowanych na komputerze. Wśród dostępnych narzędzi, znajdziemy inteligentny filtr, który blokuje dostęp do niebezpiecznych stron internetowych, a także specjalną usługę do prowadzenia bazy zawierającą białą i czarną listę witryn.

Kurupira WebFilter kontroluje też czas spędzanego dziecka przed komputerem. Można w taki sposób ustawić program, że tylko w wyznaczonych godzinach użytkownik będzie miał pełny dostęp do komputera. Nie zabrakło w nim specjalnych opcji do zarządzania i nadzorowania komunikatorów internetowych oraz serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter). Aplikacja jest prosta w obsłudze i po uruchomieniu znajduje się w formie ikony w zasobniku systemowym.

 

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla bezpieczeństwa
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1258  razy.