McAfee AntiVirus Plus

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: McAfee, Inc
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 4.9 MB
 

McAfee AntiVirus Plus został stworzony, aby zapewnić niezbędną ochronę podczas prowadzenia transakcji, przeglądania stron, korzystania z portali społecznościowych oraz aby dać poczucie bezpieczeństwa, chroniąc przed najnowszymi zagrożeniami.

Produkt oferuje kompletną ochronę przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Program wyposażono w dyskretny aparat skanowania wysokiej szybkości, który umożliwia uzyskanie wysokiej wydajności, zminimalizowanie czasu skanowania i wydłużenie żywotności baterii. Funkcja jest dostępna w czasie skanowania zarówno po uruchomieniu, jak i podczas uzyskiwania dostępu. McAfee Active Protection umożliwia natychmiastową ocenę stopnia niebezpieczeństwa podejrzanych treści z myślą o zapewnieniu ochrony komputera.

Nowy skaner podatności umożliwia wyszukiwanie i usuwanie luk w systemie Windows i ulubionych wyszukiwarkach oraz aplikacjach użytkownika. Ochrona w czasie rzeczywistym przed złośliwym oprogramowaniem umożliwia blokowanie zagrożeń takich jak wirusy, konie trojańskie i oprogramowanie szpiegujące obecne w plikach, wiadomościach e-mail i zasobach pobranych z Internetu, z użyciem metody natychmiastowej oceny ryzyka za pośrednictwem chmury sieciowej.

Dodatkowe cechy programu:

  • Eliminacja spadków wydajności — zaawansowany aparat skanowania wykrywa zagrożenia szybko i bez znaczącego obciążania akumulatora
  • Blokowanie najnowszych zagrożeń i sieci botów — technologia McAfee ActiveProtection i Net Guard zapewnia właściwą ochronę
  • Wyszukiwanie i usuwanie luk w systemie Windows, ulubionych przeglądarkach oraz aplikacjach użytkownika za pomocą skanera podatności firmy McAfee.
  • Poprawa wydajności komputera przez usunięcie zbędnych plików za pomocą narzędzia McAfee QuickClean
  • Bezpieczne niszczenie poufnych plików, takich jak dokumenty podatkowe, za pomocą narzędzia McAfee Shredder
  • Oprogramowanie McAfee SiteAdvisor umożliwia wyświetlanie informacji o bezpieczeństwie odwiedzanych witryn za pomocą ocen bezpieczeństwa z kolorami: czerwony, żółty i zielony.
 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla bezpieczeństwa
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 927  razy.