Rodzaj programu:
Licencja:
System: , ,
Producent: SiGSOFT
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 7.7 MB
 

Monitoring Komputera Professional to nowoczesny i zaawansowany program do ochrony stanowiska komputerowego. Wykorzystywany w wielu firmach do monitoringu stacji roboczych oraz w domach prywatnych jako program do ochrony dzieci przed zagrożeniami sieci (kontrola rodzicielska).

Monitoring Komputera Professional możesz wykorzystać wtedy, gdy masz podejrzenia, że Twoje stanowisko komputerowe jest wykorzystywane przez nieupoważnione osoby. Dowiesz się o wszystkich czynnościach, które zostały wykonane w czasie Twojej nieobecności. Poznasz uruchamiane programy, przechwycisz wpisywany tekst (keylogger), zyskasz dostęp do listy odwiedzanych stron i wiele więcej.

Wygodny w użytkowaniu panel konfiguracyjny umożliwia ustalenie monitoringu takich elementów stanowiska, jak konfiguracja programowa (m.in zainstalowane programy, informacje o systemie, aktualne wykorzystanie zasobów), konfiguracja sprzętowa (możesz uzyskać dostęp do najważniejszych informacji o zainstalowanym sprzęcie), keylogger, zrzuty ekranu oraz wysłanie tych danych na konto email, serwer ftp, gg oraz do dowolnego programu zewnętrznego.

Uwaga!
Login do wersji demo: demo
Hasło do wersji demo: demo

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla bezpieczeństwa
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1099  razy.