Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Adalex
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 2.3 MB
 

Motyl to profesjonalne narzędzie kontrolujące korzystanie z zasobów Internetu. Program blokuje strony zawierające treści erotyczne i pornograficzne. Pozwala również na zablokowanie dostępu do czatów, stron z bramkami SMS i uniemożliwienie uruchamiania komunikatorów takich jak Gadu-gadu, ICQ, Tlen.

Nowa wersja daje użytkownikowi możliwość blokowania uruchomienia dowolnych innych programów, a także daje użytkownikowi duże możliwości konfiguracyjne. Mechanizm działania polega na tym, żę analizowana jest treść strony pod kątem zawartości niedozwolonych słów i w przypadku ich występowania zamyka stronę. Tak pomyślane rozwiązanie prawia, że Motyl doskonale poradzi sobie również ze stronami nowopowstałymi jak i obcojęzycznymi.

Program ma wbudowane bazę słów kluczowych, których wystąpienie na stronie jest niedozwolone. Są to słowa zarówno polskie jak i obcojęzyczne. Jeżeli na stronie ilość słów zakazanych osiągnie krytyczny poziom, wówczas strona jest zamykana. Ilość słów kluczowych wbudowanych w program jak i ich dobór są optymalne i wystarczające.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla bezpieczeństwa
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1408  razy.