Panda Free Antivirus

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: Panda Security
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 61.4 MB
 

Panda Free Antivirus (wcześniej znany jako Panda Cloud Antivirus) to darmowy program antywirusowy, zapewniający skuteczną ochronę komputera przed różnymi zagrożeniami z sieci.

Panda Free Antivirus zabezpiecza komputer przed wirusami i innymi złośliwymi aplikacjami, wykonując procesy analizy za pośrednictwem internetu, dzięki czemu wpływ na wydajność komputera osobistego jest zminimalizowany. Program chroni system i dane użytkownika w czasie rzeczywistym.

Korzystając z Pandy możemy bezpiecznie przeglądać strony internetowe i wykonywać różne czynności na komputerze. Program oferuje nowoczesny mechanizm analizy behawioralnej, dostęp do zaawansowanych opcji konfiguracyjnych oraz czytelny i w pełni spolszczony interfejs użytkownika. Warto też wspomnieć o monitorowaniu połączeń internetowych bazując na aktywnych procesach.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla bezpieczeństwa
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1416  razy.