Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , , ,
Producent: EMATRIXSOFT
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 3.7 MB
 

Power Spy Lite to rozbudowane oprogramowanie do monitorowania i nagrywania wszystkich wykonywanych czynności na komputerze. Aplikacja po uruchomieniu jest niewidoczna dla użytkowników i rejestruje wszystkie operacje wykonywane przez osoby, które w tym czasie korzystają z komputera lub laptopa.

Używając aplikacji możemy się dowiedzieć co się działo na komputerze, gdy korzystali z niego inni użytkownicy czy domownicy. Przechwytuje wszystkie rozmowy z komunikatorów, rejestruje przeglądane strony internetowe, odczytywanie wiadomości e-mail, zapamiętuje hasła oraz odczytuje wszystkie dokumenty. Oprócz tego wyświetla też czy użytkownicy dokonywali jakichkolwiek zakupów w internecie, przesyłali pliki czy nawet grali w gry komputerowe.

W programie znajdziemy też przydatny tryb Stealth Mode, który służy do ukrywania aplikacji i jej działania przed innymi użytkownikami korzystającymi z komputera. Program tworzy raporty i wysyła je za pośrednictwem poczty elektronicznej. Power Spy to idealne narzędzie do monitorowania pracowników w biurze (pracy), dzieci i innych domowników.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla bezpieczeństwa
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1252  razy.