spamfighter

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: SPAMfighter
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 2.3 MB
 

SPAMFighter to narzędzie do walki z niechcianą pocztą, z tzw. SPAM’em. Wiadomości e-mail, które kwalifikują się do spamu najczęściej mają charakter reklamowy. Program integruje się z Microsoft Outlook i Outlook Express, a jego działanie jest bardzo skuteczne.

Aplikacja korzysta z internetowej bazy adresów zakwalifikowanych do spamu, dzięki temu eliminuje wiadomości od takich nadawców. Wszystkie niechciane e-mail’e umieszczane są w specjalnym folderze w skrzynce odbiorczej, więc istnieje możliwość przejrzenia znajdujących się tam przesyłek. Kolejną opcją jest czarna i biała lista – można wpisać tam adresy e-mail, które chcemy zablokować, bądź które są dla nas „przyjazne”.

Aplikacja domyślnie dostępna jest w wersji Standard jednak można ją rozszerzyć do płatnej edycji PRO. Program wspiera aplikacje: Outlook 2000/2002 (XP) 2003/2007/2010/2013 lub Outlook Express 5.5+ oraz Windows Mail (32 bit), a także Mozilla Thunderbird.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla bezpieczeństwa
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 339  razy.