Windows Firewall Control

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: BiniSoft
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 356 KB
 

Windows Firewall Control to niewielkie narzędzie do zarządzania zaporą firewall wbudowaną w systemie Windows Vista, 7.8 i 10. Aplikacja nie przeszkadza podczas normalnej pracy, ukrywa się w zasobniku systemowym. Jest to niezbędne oprogramowanie dla użytkowników, którzy chcą dokonać pewnych zmian w zaporze systemowej.

Po zainstalowaniu tego programu, otrzymujemy dostęp do firewalla i wszystkich jego funkcji. Możemy w prosty i wygodny sposób dokonać zmian w menu kontekstowym, przekonfigurować różne opcje oraz co najważniejsze ustawić nowy poziom bezpieczeństwa i poszczególne reguły zapory. Dzięki tej aplikacji dostajemy szybki dostęp do wszystkich funkcji należących do zapory systemowej.

W programie możemy ustawić cztery poziomy bezpieczeństwa – wysoki poziom, średni poziom, niski poziom i brak. Każdy posiada swoje wady i zalety. Jeżeli ustawimy niski poziom, wówczas mamy dostęp do wszystkich połączeń, oprócz tych które są dodane do listy blokowanych. Natomiast jak ustawimy średni poziom, zapora blokuje połączenia i należy utworzyć wyjątki aby móc korzystać z usługi z zainstalowanej aplikacji. Po ustawieniu wysokiego poziomu, blokowane są wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące, a użytkownik nie jest powiadamiany o blokowaniu dostępu do aplikacji i innych usług.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla bezpieczeństwa
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 652  razy.