Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: AbleWord
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 3.5 MB
 

AbleWord to darmowy i bardzo wygodny w obsłudze edytor tekstu. Oferuje możliwość tworzenia i edycji wielu popularnych formatów dokumentów, w tym między innymi PDF, HTML, TXT, RTF, DOC czy DOCX. Może być godną alternatywą dla wbudowanego w systemie WordPada, a także samego Worda z popularnego pakietu biurowego Microsoft Office.

Edytor AbleWord jest w pełni funkcjonalny i zawiera mnóstwo przydatnych narzędzi i funkcji wspomagających pisanie artykułów oraz modyfikowanie już istniejących dokumentów. Obsługuje formatowanie tekstu i grafiki umieszczonej w dokumencie, tworzy i edytuje tabele, nagłówki, stopki i sprawdza pisownię oraz posiada niezwykle przydatną funkcję podglądu wydruku.

AbleWord idealnie współpracuje z dokumentami utworzonymi w formacie DOC i DOCX, a także bez większych problemów otwiera i zapisuje teksty w formacie PDF. W jego zasobach znajdziemy też podstawowe funkcje takie jak justowanie i pogrubianie tekstu, powiększanie/pomniejszanie widoku, zmiana czcionki i jej wielkości, cofanie i wznawianie ostatnich wykonanych operacji w programie oraz wyszukiwanie znaków i dowolnych tekstów w wyświetlonym dokumencie.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy biurowe
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 1103  razy.