Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , , ,
Producent: http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/odczyt_edycja_pdf/Adobe_Reader.html
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 37.16 MB
 

Adobe Reader XI to czytnik dokumentów PDF (Adobe Portable Document Format) nowej generacji. Ze względów bezpieczeństwa proces odczytu dokumentów został odseparowany od systemu operacyjnego. Program wyposażono w tak zwaną piaskownicę „sandbox”.

Adobe Reader XI nadal wyznacza standardy w zakresie przeglądania, drukowania i komentowania dokumentów PDF. Umożliwia pracę z plikami, które zawierają nietypowe treści takie jak wideo, arkusze kalkulacyjne, wiadomości e-mail oraz inne elementy multimedialne.

Dodatkowo Adobe Reader nowej generacji zapewnia dostęp do usługi sieciowej Acrobat.com gdzie użytkownik może tworzyć i konwertować dokumenty.

W najnowszej wersji oprogramowania usprawniono uzupełnianie formularzy, dokumentów oraz podpisywania plików podpisem cyfrowym. Poprawiono interfejs oraz dodano dodatkowe narzędzia pracy. Obsługuje najnowszy system Windows 8.

Uwaga:

Adobe Reader domyślnie instaluje się w wersji 11.0.00. Aby zaktualizować go do nowszej wersji, należy pobrać i zainstalować aktualizację znajdującą się na liście rozwijanej.

 
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy biurowe
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1955  razy.