Document Editor

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: Semagsoft
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 3.42 MB
 

Document.Editor wyglądem przypomina Microsoft Word. Wszystkie opcje i funkcje zostały umieszczone na górnym pasku w edytorze. Document.Editor jest dostępny w formie open source i odczytuje niemal wszystkie najważniejsze formaty dokumentów, w tym DOC, DOCX, Flowdocument, TXT, a także HTML (kod źródłowy stron internetowych).

Oprócz tego umożliwia edycję wielu dokumentów w tym samym czasie. Zawiera podstawowe oraz zaawansowane funkcje, takie jak możliwość cofania i wznawiania ostatnich wykonanych czynności w edytorze, kopiuje całe wiersze lub poszczególne wyrazy, a także posiada dostęp do różnych rodzajów czcionek. Znajdziemy w nim też narzędzia do sprawdzania gramatyki i pisowni, tłumaczenia zdań / wyrazów w różnych językach i odczytywania definicji o każdym zaznaczonym wyrazie w edytowanym tekście lub artykule. Każdy utworzony tekst możemy wyeksportować do WordPress, XPS lub utworzyć z niego archiwum ZIP.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy biurowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 359  razy.