Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Softland
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 39.4 MB
 

doPDF (drukarka PDF) to bezpłatne narzędzie do konwertowania dokumentów do formatu PDF.

Aplikacja instaluje się jako dodatkowa, wirtualna drukarka i pojawi się na liście urządzeń w systemie, a także w różnych programach biurowych – po kliknięciu opcji odpowiadającej za wydrukowanie dokumentu lub dowolnego tekstu. Jest kompatybilna z edytorami tekstowymi, przeglądarkami oraz innymi aplikacjami.

DoPDF konwertuje dokumenty do formatu PDF na dwa różne sposoby:

  • Tradycyjną metodą drukowania – uruchamianie dokumentów w dowolnym edytorze i wybieranie opcji „drukowania”. W ten sposób po wybraniu miejsca zapisu użytkownik otrzyma gotowy plik w formacie PDF.
  • uruchamianie programu z pliku wykonywalnego (dostępny z menu start) i tworzenie pliku PDF za pomocą wygodnego kreatora konfiguracyjnego. Wystarczy wyszukać odpowiedni dokument i zapisać go w formacie PDF – klikając w przycisk „Create”.

Korzystając z programu, możemy też skalować dokumenty, ustawiać rozmiary stron (A4,A5,A6,list, itp), i konwertować pliki tekstowe do wielu popularnych formatów – DOC, XLS, PPT, PUB, DOCX, HTML, TXT.

Uwaga:Na chwilę obecną najnowsza wersja programu doPDF – nie posiada języka polskiego. Spolszczenie posiada poprzednia wersja – 7.0.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy biurowe
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 882  razy.