Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Foxit Software
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 34.9 MB
 

Foxit Reader to darmowy czytnik dokumentów w formacie PDF stworzony przez firmę Foxit Software. Stanowi idealną alternatywę dla Adobe Reader.

Foxit Reader oferuje nowoczesny silnik renderowania, który wpływa pozytywnie na szybkość uruchamiania i przeglądania dokumentów i książek zapisanych w formacie PDF. Foxit Reader służy również jako narzędzie do tworzenia plików PDF, podpisywania i tworzenia sygnatur oraz drukowania dokumentów.

Oferuje możliwość przeglądania wielu plików PDF w tym samym czasie oraz zaawansowane opcje konfiguracyjne dokumentów w trybie odczytu i podglądu. Użytkownicy mogą wyświetlać strony na pełnym ekranie, ustawić automatyczne przewijanie stron itd. Ponadto aplikację wyposażono w wiele standardowych funkcji: podgląd stron, wyszukiwanie czy wykonywanie zrzutu ekranu zaznaczonej części dokumentu.

Uwaga:
Program został tylko częściowo spolszczony.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy biurowe
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 844  razy.