Free Document Viewer

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , ,
Producent: MelonHead Software Inc.
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 403 KB
 

Free Document Viewer to darmowa aplikacja do przeglądania dokumentów w różnych formatach. Oprogramowanie odczytuje pliki tekstowe (DOC, DOCX, PDF, RTF), arkusze kalkulacyjne (XLS, XLSX), a także nawet strony internetowe i inne pliki programistyczne typu PHP, XML, HTML.

Program automatycznie wykrywa dokument, gdy system nie rozpoznaje typu pliku. W razie problemów z uruchomieniem dokumentu, aplikacja przetworzy go do pliku tekstowego i umożliwi użytkownikowi na odczytanie jego zawartości. Charakteryzuje się prostym interfejsem użytkownika, w którym nie znajdziemy zbyt dużej ilości narzędzi i funkcji.

Każdy dokument możemy w prosty sposób skopiować lub wkleić do innej aplikacji lub wiadomości na poczcie elektronicznej. Znajdziemy w nim też przybliżanie i oddalanie widoku, wyszukiwanie plików lub odpowiednich słów w tekście. Free Document Viewer to niezbędna przeglądarka dokumentów dla wszystkich użytkowników.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy biurowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 266  razy.