Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Kingsoft Software
Wersja językowa: polska
 

Kingsoft Office Writer Free 2013 jest to darmowy edytor tekstu, obejmujący szeroki zakres łatwych w użyciu funkcji. Stworzony został przez chińską firmę Kingsoft Corporation, która zadbała o to, aby ich produkt był łatwy w obsłudze i przyjemny w obsłudze. Writer Free 2013 swoją funkcjonalnością oraz interfejsem przypomina program Word z pakietu Microsoft Office.

Program Kingsoft Writer Free 2013 oferuje zaawansowane i kompletne możliwości edycji tekstu. Znajdziemy w nim między innymi słowniki językowe, wygodną obsługę tabel i funkcję służącą do generowania wielu dokumentów jednocześnie z wykorzystaniem rozmaitych szablonów. Oprócz tego oferuje również prace z różnymi obiektami, takimi jak zdjęcia, efekty tekstowe, 3-W oraz cliparty.

Writer Free 2013 posiada też wbudowany konwerter plików zapisanych w formacie PDF, przeglądanie dokumentów w trybie online, a także znajdziemy w nim przydatny edytor równań. Edytor tekstu obsługuje niemal wszystkie formaty dokumentów: DOC, DOCX, RTF oraz DOT. Warto dodać, że aplikacja posiada też własne formaty WPT i WPS. Jednym z poważniejszych minusów edytora tekstu jest brak wsparcia dla języka polskiego. W tym wypadku nie mamy co liczyć na sprawdzanie błędów podczas pisania tekstu. Kingsoft Writer Free 2013 jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy poszukują darmowego edytora tekstu.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy biurowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 421  razy.