Rodzaj programu:
System: ,
Producent: Microsoft
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 1.93 GB
 

Word 2013 służy do edytowania tekstu i ułatwia tworzenie dokumentów o profesjonalnym wyglądzie. Użytkownicy mogą w prosty sposób organizować i tworzyć dokumenty w bardziej efektywny sposób, korzystając przy tym z zaawansowanych narzędzi i dodatkowych szablonów – za pomocą których stworzymy profesjonalne ulotki, zaproszenia, kalendarze oraz inne projekty graficzne.

Word doskonale sprawdza się przy pisaniu życiorysów, blogów, listów motywacyjnych, sprawozdań, raportów czy różnych formularzy. W edytorze znajdziemy niemal wszystkie najważniejsze funkcje i narzędzia wspomagające pisanie i edycję tekstu, a także tworzenie bardziej złożonych projektów do pracy lub szkoły. Wśród nich warto wymienić między innymi możliwość tworzenia tabel, wykresów, formatowania tekstu, dodawania efektów i elementów graficznych czy sprawdzania pisowni i wyrażeń regularnych.

Word 2013 oferuje wstawianie i odtwarzanie treści multimedialnej z internetu, otwieranie i edytowanie treści pliku w formacie PDF, a także pozwala na prace zespołową z różnymi użytkownikami – korzystając przy tym z usprawnionych narzędzi współpracy. Pojawiły się też nowe prowadnice wyrównania, które ułatwiają zestawienie wykresów, fotografii i diagramów z tekstem. Na szczególną uwagę zasługuje nowy tryb czytania, usprawniający śledzenie i czytanie treści dokumentów.

Uwaga!

Program dostępny jest do pobrania w postaci obraz IMG. Jest to oryginalny obraz dysku, do instalacji niezbędny jest klucz produktu.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy biurowe
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 1357  razy.