Rodzaj programu:
Licencja:
System: , ,
Producent: Fabio Martin
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 5.86 MB
 

7 Sticky Notes to bezpłatny program do tworzenia notatek i organizowania zadań na komputerze. Przy użyciu tej aplikacji możemy stworzyć dowolną ilość notatek, które będą wyświetlane na pulpicie systemowym. Użytkownik może na nich zapisywać ważne zbliżające się wydarzenia oraz wszelkie inne zadania, które należy wykonać.

Program umożliwia synchronizowanie notatek Online oraz dzielenie się nimi ze znajomymi. 7 Sticky Notes umożliwia też zarządzanie notatkami, dzieląc je na grupy lub kategorie, a także dostosowując ich wygląd według własnych preferencji. Użytkownik może również włączyć przypominanie o ważnym, nadchodzącym wydarzeniu, korzystając z wbudowanego alarmu i budzika.

Warto dodać, że każda notatka jest w pełni konfigurowalna i możemy zmieniać jej czcionkę, kolor tekstu, styl, a nawet dodawać efekty tła. 7 Sticky Notes to lekki, niezawodny i w pełni konfigurowalny program przeznaczony dla każdego użytkownika  komputera. To nie wszystko. W programie nie mogło zabraknąć dodatkowego menadżera do zarządzania karteczkami i zaawansowanej funkcji do wyszukiwania.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy domowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 522  razy.