Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Vladonai Software
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 2.6 MB
 

AllMyNotes Organizer Free Edition jest to to przydatny organizer do tworzenia i przechowywania ważnych informacji w jednym miejscu. Za pomocą tej aplikacji możemy zarządzać notatkami, organizować swój czas i zapisywać ważne, zbliżające się wydarzenia. Obsługa programu jest bardzo prosta, a w czasie jego użytkowania używamy myszki do przeciągania notatek lub folderów w odpowiednie miejsca.

Wszystkie notatki oparte są na strukturze drzewa. Każdą notatkę można dodawać do wybranych folderów i następnie możemy je modyfikować lub przenosić. Aplikacja umożliwia szyfrowanie danych, aby zabezpieczyć dostęp do notatek. AllMyNotes Organizer oferuje również możliwość szybkiego wyszukiwania informacji w czasie rzeczywistym oraz zawiera generator haseł, alarm i narzędzie zapisywania bazy danych w formacie BMP, JPEG, PNG, GIF, TXT, HTML i RTF.

AllMyNotes Organizer dostępny jest również w płatnej wersji Deluxe Edition, w której znajdziemy więcej dostępnych narzędzi, w ty między innymi dołączanie zdjęć do notatek, kolorowanie folderów itp.

Uwaga:
Aby program AllMyNotes Organizer był w pełni darmowy, należy wejść do opcji „Szczegóły Aktywacji” i następnie wybrać odpowiednią edycję aplikacji. W naszym przypadku będzie to Edycja Darmowa (Bezpłatna).

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy domowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 541  razy.