Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: ALNO AG
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 18.42 MB
 

ALNO Kitchen Planner to program przeznaczony do projektowania kuchni. Aplikacja udostępniona została przez niemieckiego producenta mebli kuchennych, firmę ALNO. Program pozwala kompleksowo wyposażyć kuchnię w meble oraz inne akcesoria. Możliwe jest to dzięki bogatemu katalogowi.

Projekt kuchni można zacząć od pustego pomieszczenia. Projektowanie jest naprawdę przyjemne, użytkownik ma mnóstwo elementów do wyboru od okien po okap kuchenny. Wybrane elementy umieszczane są na projekcie za pomocą bardzo wygodnej metody „przeciągnij i upuść”. Wykonany projekt można podglądać w specjalnie przygotowanym module 3D, jest on bardzo realistyczny – użytkownik ma możliwość wyboru rodzaju i natężenia oświetlenia.

ALNO Kitchen Planner posiada możliwość zapisywania projektów jaki i wizualizacji 3D. Można je również wydrukować.

Aplikacja do poprawnego działania potrzebuje procesora 1GHz, 512MB pamięci RAM, rozdzielczość 1024×768, kartę graficzną 128 MB (np. nVidia GeForce 4, ATI Radeon 9600) oraz minimum 59MB wolnego miejsca na dysku twardym.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy domowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 899  razy.