Diet Management System

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: Paweł Sikora
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 695 KB
 

Diet Management System to narzędzie wspomagające stosowanie diety. W szczególności przystosowany jest do diet odchudzających, klasycznych diet takich jak dieta śródziemnomorska czy dieta optymalna. Jednak każdy dbający o zdrowe odżywianie znajdzie coś dla siebie, ponieważ każda dieta opiera się na dostarczaniu organizmowi określonej ilości białka, węglowodanów, tłuszczów i kalorii.

W programie m.in.:

  • kontrola zawartości kalorii, białek, tłuszczów (wszystkich, jednonienasyconych i wielonienasyconych), węglowodanów, cholesterolu, cukru, błonnika, sodu, potasu, wapnia, fosforu, magnezu, żelaza, tiaminy, ryboflawiny, niacyny, folianów, miedzi, cynku, selenu, beta karotenu, Witamin A, B6, B12, C, E i K w dowolnie skomponowanych posiłku.
  • Podstawowa baza danych w języku polskim zawiera ponad 5000 produktów prostych i złożonych. Baza oparta jest na USDA National Nutrient Database for Standard Reference, Release 23. Jest to baza powszechnie wykorzystywana m.in. przez producentów żywności na całym świecie do określania wartości odżywczych swoich produktów.
  • Możliwość tworzenia, drukowania lub zapisywania raportów oraz receptur skomponowanych posiłków.
  • Bez konieczności łączenia się z internetem (poza jednorazową instalacją).
 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy domowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 658  razy.