Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , , ,
Producent: REMIDA
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 1.01 MB
 

Duży Lotek REM przeznaczone są do wspomagania w grach liczbowych „Duży Lotek”. Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze, posiada wiele podpowiedzi i szczegółowo opracowaną Pomoc.

Duży Lotek REM posiada bazę losowań od początku gry – 27.01.1957, którą można automatycznie uaktualniać z internetu lub pobierać plik z aktualnymi losowaniami. Bazy danych skreślanych zakładów są tworzone dla dziesięciu graczy, osobno dla każdego gracza.

Duży Lotek REM oferuje kilkanaście rodzajów automatycznych typowań liczb , w których użytkownik może dodatkowo zmieniać parametry.Każde z nich może współdziałać z funkcją ‚ Dodaj/odrzuć liczby ‚ z poprzednich okresów (wg tablicy ilości wylosowań liczb z poprzednich okresów).Każde z nich może współdziałać z funkcją ‚ Dodaj/odrzuć liczby ‚ z poprzednich okresów (wg tablicy ilości wylosowań liczb z poprzednich okresów).

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy domowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 817  razy.