Rodzaj programu:
Licencja:
System: , ,
Producent: FullRecall
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 781 KB
 
FullRecall jest programem, który pomaga efektywnie zapamiętywać informacje i utrzymać je w pamięci długoterminowej minimalną inwestycją czasową. Program używa sztucznej sieci neuronowej, która stopniowo dopasowuje się do krzywej zapominania użytkownika w taki sposób, aby wyznaczać powtórki na dni, w których dany materiał jest już bliski zapomnienia.
FullRecall używa także aktywnych powtórek – aktywna powtórka ma miejsce gdy osoba ucząca się sama przypomina sobie daną informacje (przy pomocy pytania pomocniczego) wzmacniając, dzięki temu, ślad pamięciowy. Dzięki opcji „wskazówka” aktywne powtórki wspierane są, w pewnym stopniu, nawet gdy osoba nie pamięta odpowiedzi.
Program umożliwia także stopniowe odkrywanie odpowiedzi poprzez wpisywanie jej z klawiatury, co daje natychmiastową informacje zwrotną czy przypomnienie jest właściwe i pomaga aktywować pamięć motoryczną.
 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy domowe
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 786  razy.