Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , , , ,
Producent: REMIDA
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 1.5 MB
 

Program lotto MULI LOTEK Plus REM przeznaczony jest do wspomagania w grze liczbowej Multi Lotek Plus. Aplikacja jest łatwa w obsłudze, posiada wiele podpowiedzi i szczegółowo opracowaną Pomoc – klawisz F1. Naciśnięcie F1 wyświetla Pomoc na temat aktualnie wykonywanej lub ostatnio wykonanej operacji przez program.

Multi Lotek REM posiada bazę losowań od początku gry – 18.03.1996 r. (dla liczby PLUS od 08.01.2004 r.), którą można automatycznie uaktualniać z internetu lub pobierać plik z aktualnymi losowaniami.

Typowanie liczb:
* można korzystać z kilkunastu rodzajów automatycznych typowań prawdopodobnych liczb, w których użytkownik może dodatkowo zmieniać parametry
* każde z nich może współdziałać z funkcją „Dodaj/odrzuć liczby” z poprzednich okresów (wg tablicy ilości wylosowań liczb z poprzednich okresów)
* można automatycznie dostroić parametry siedmiu typowań liczb do najlepszych wyników na wybranej ilości poprzednich losowań.

Zestaw do typowania własnego liczb – to potężne narzędzie, połączenie układu graficznego z wieloma szczegółowymi statystykami i analizą każdego losowania (z wybranych do pokazania na planszy) i liczb typowanych.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy domowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 765  razy.