Niezbędnik odchudzania

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Waldemar Macikowski
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 5.6 MB
 

Niezbędnik odchudzania to program przeznaczony dla osób dbających o wagę oraz dla wszystkich, którzy chcą zastosować dietę i zrzucić zbędne kilogramy. Aplikacja posiada wbudowany kalkulator BMI (Body Mass Index), kalkulator spalania, kalkulator kalorii, statystyki, itd.
Pozostałe moduły:

Idealna waga – na podstawie wprowadzonych danych (waga, płeć oraz wzrost) podaje optymalną masę ciała według kilku powszechnie używanych wzorów. Wyświetlane są również dane na temat minimalnej i maksymalnej masy ciała.

Zapotrzebowanie energetyczne – na podstawie danych o wieku, wadze i wzroście określa dzienne zapotrzebowanie na kalorie.

Wskaźnik WHR – oznacza proporcje obwodu w talii do obwodu w biodrach.

Dostępne są również statystyki, które skazują ilość kalorii spalonych w stosunku do kalorii zjedzonych. W ten sposób można kontrolować wagę ciała. Aplikacja działa w trybie pełnoekranowym, z menu głównego dostępne są poszczególne moduły.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy domowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 980  razy.