Rodzaj programu:
Licencja:
System: , ,
Producent: Ecru s.c.
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 506 MB
 

PRO100 jest to najpopularniejszy w Polsce program do projektowania kuchni, łazienek, wnętrz biurowych oraz mebli. Za pomocą programu zaprojektujemy dowolne meble „od zera” oraz umożliwia tworzenie dowolnych obiektów mieszkalnych typu szafa, garderoba, fotele, stół i wiele innych.

Program oferuje możliwość przesyłania ukończonych projektów między sprzedawcą i producentem. Przesłany plik projektu zawiera wszystkie niezbędne informacje wraz z komentarzami. PRO100 jest programem przeznaczonym głównie dla branży meblowej. Oprócz tego pozwala na tworzenie własnych bibliotek mebli i materiałów w postaci poszczególnych tekstur. Aplikacja potrafi również precyzyjnie wycenić wybrany projekt, dzięki temu łatwiej będzie pracodawcy kontrolować sprzedaż.

PRO100 charakteryzuje się również realistycznym modułem przeznaczonym do wizualizacji 3D. Ponadto oferuje aż pięć trybów wyświetlania projektu – szkic, tekstury, kolory, szkielet oraz pełna wizualizacja w formie trójwymiarowej. W trybie 3D posiada siedem różnych widoków sceny.

PRO100 występuje w dwóch wersjach: Pełnej i Salonowej. Różnią się między sobą jedynie możliwością edycji i tworzenia własnych brył w bibliotekach mebli i elementów. Wydanie pełne posiada taką możliwość. Natomiast tworzenie edycji bibliotek w wersji salonowej jest zablokowane.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy domowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 810  razy.