Projektuj i Kupuj 3D

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , ,
Producent: Anet Sp.z o.o.
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 2.59 MB
 

Projektuj i Kupuj 3D jest to darmowa aplikacja do projektowania oraz aranżacji wnętrz. Za pomocą tego programu możemy w szybki i łatwy sposób urządzić dowolne pomieszczenie. Jego zaletą jest bogata baza oferowanych elementów pogrupowanych w odpowiednie kategorie, przeznaczone do odpowiednich pomieszczeń.

Po uruchomieniu aplikacji możemy stworzyć własny projekt w 3 prostych krokach, a to wszystko dzięki wygodnemu kreatorowi. Wybieramy przybliżony kształt pomieszczeń, jego wymiary oraz nawet kolorystykę ścian i podłóg. Wszystkie obiekty pogrupowane są w dziesięć kategorii – Aranżacja pomieszczenia, salon, kuchnia, sypialnia, jadalnia, łazienka, pokój dziecięcy, przedpokój, gabinet oraz wyposażenie dodatkowe. Na przykład przy tworzeniu kuchni otrzymamy do wyboru stoliki, krzesła, szafki oraz wszelkie inne elementy sanitarne. Oprócz tego uzyskamy też szczegółowy kosztorys wykorzystanych materiałów oraz mebli, dzięki czemu możemy za pomocą tego programu wyliczyć dokładne koszty remontu mieszkania itp.

Wadą programu Projektuj i Kupuj 3D jest jego toporność działania. Wszelkie elementy są automatyczne pobierane z serwera producenta i musimy często odczekać dłuższą chwilę, żeby zobaczyć wybrane elementy przy aranżacji wnętrz. Natomiast plusem aplikacji jest potrójny ekran widoku na projektowane pomieszczenia. Możemy wybrać tryb 2D, 3D lub nawet jakość HD.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy domowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1622  razy.