Rodzaj programu:
Licencja:
System: , ,
Producent: L.K. Avalon
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 21.44 MB
 

SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród to program pozwalający samodzielnie zaprojektować jednocześnie Dom, Wnętrze i Ogród. Możliwe jest projektowanie od ścian i dachu, przez szczegóły wykończenia i wyposażenia wnętrz, aż do projektu ogrodu.

Aplikacja umożliwia aranżację wnętrz i ogrodów dysponując biblioteką 2800 elementów wyposażenia wnętrz, dekoracji i roślin. Tworzy doskonałe realistyczne wizualizacje przy pomocy profesjonalnej technologii Helios32 Radiosity Renderer.

Program zbudowany jest z kilku modułów:

Budowa
Moduł ten pozwala łatwo stworzyć bryłę domu od podłogi aż po dach. Zaprojektować układ pomieszczeń na każdym piętrze, wstawić drzwi oraz okna i przykryć budynek dachem o dowolnie skomplikowanym kształcie. Następnie wystarczy określić kolor i fakturę poszczególnych detali elewacji i wykończenia, i dom gotowy.

Urządzanie
Pozwala zaprojektować wnętrze domu oraz jego otoczenie wraz z ogrodem. Do dyspozycji biblioteka ponad 2800 elementów wyposażenia i roślin. Każdy obiekt można skalować, zmieniać kolor i fakturę detali, jasność i wiele innych parametrów, tak by najdokładniej odwzorować rzeczywistość. Program posiada bogate biblioteki elementów dekoracji domów, wyposażenia ogrodów, małej architektury, ogrodzeń oraz dużą baza roślin z opisami.

Modelarz
Moduł pozwalający poszerzać bazę dostępnych obiektów. Umożliwia zaprojektowanie dowolnych elementów wyposażenia domu i ogrodu w najdrobniejszych szczegółach.

Wizualizacja
Pozwala zobaczyć jak zaprojektowany dom i ogród będzie wyglądał z dowolnego miejsca. Dzięki technologii Helios32 Radiosity Renderer możliwe jest wygenerowanie zdjęć najwyższej jakości pokazujących wygląd o dowolnej porze dnia i nocy, dowolnego dnia, przy wybranej pogodzie.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy domowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 726  razy.