Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: AbstractSpoon Software
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 2.3 MB
 

ToDoList to niezwykle przydatny i zarazem bezpłatny menadżer osobisty do zarządzania zadaniami i zaawansowanymi projektami. Aplikacja przeznaczona jest dla użytkowników, którzy mają wiele różnych spraw do zrealizowania.

Oferuje możliwość tworzenia listy zadań do wykonania, które możemy oznaczać odpowiednim kolorem, a także nadawać im różne priorytety. ToDoList to idealne rozwiązanie do tworzenia i zarządzania różnymi projektami w szkole lub pracy (na przykład dla projektów związanych z branżą IT).

ToDoList zapewnia natywną obsługę formatu XML oraz umożliwia eksportowanie bazy danych do formatu CSV itp. Warto zaznaczyć, że aplikacja umożliwia tworzenie i dostosowywanie dowolnej liczby zadań, a także pozwala oszacować czas potrzebny do zrealizowania zadania, podzadania lub całego projektu. Istnieje też możliwość formatowania tekstu i dodawania adnotacji i komentarzy oraz zmiany rozmiaru czcionki i koloru.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy domowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 841  razy.