Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Ubisoft
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 61.1 MB
 

Uplay to platforma dla graczy stworzona przez firmę Ubisoft. Uplay oferuje niemal identyczne funkcje i możliwości, z którymi mamy do czynienia w najpopularniejszej obecnie platformie dla graczy – Steam. Korzystając z Uplay możemy kupować cyfrowe wersje popularnych gier, wymieniać się doświadczeniami z innymi użytkownikami platformy, a także grać w różne produkcje w trybie online lub offline.

Użytkownicy mogą zdobywać doświadczenia i różne bonusy z gier zakupionych w usłudze uPlay. Oprócz tego możemy kupować gry w cyfrowym sklepie na PC i konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Znajdziemy w nim też darmowe produkcje, które nie wymagają uiszczenia opłat – The Settlers Online, Ghost Recon Online czy Anno Online.
W wersji 4.0 dodano obsługę kanałów Twitch, czyli odtwarzanie i streamowanie gier w sieci, a także ulepszono i przebudowano interfejs graficzny programu.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy domowe
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 1125  razy.