Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Vox Industrie S.A.
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 73.4 MB
 

VoxBox jest aplikacją służącą do wizualizacji wnętrz. Głównym zadaniem programu jest umożliwienie aranżacji mieszkań i domów z wykorzystaniem mebli i artykułów dekoracyjnych. W programie można stworzyć dowolne pokoje: sypialnie, jadalnie, pokoje dzienne, młodzieżowe oraz gabinety.

Prostota programu i pełna wizualizacja trójwymiarowa mebli oraz pomieszczenia pozwala na szybkie i sprawne wykonanie aranżacji oraz przetestowanie funkcjonalności i estetyki wnętrza. Prawie wszystkie operacje wykonujemy przy pomocy myszki, a pełnej obsługi programu można nauczyć się w zaledwie kilka godzin (w programie jest wbudowana POMOC, która pozwoli wyjaśnić wszystkie wątpliwości).

Wybrane funkcje programu:
– obszar otwarcia mebli
– możliwość pracy w trybie PERSPEKTYWA i WNĘTRZE, w których można edytować meble i artykuły dekoracyjne oraz zmieniać ich położenie
– możliwość zmiany kolorystyki mebla po jego wstawieniu do projektowanego pomieszczenia
– możliwość wstawienia z biblioteki produktów wybranych artykułów dekoracyjnych z oferty Meble VOX oraz za pomocą prostej funkcji POSTAW NA MEBLU łatwa aranżacja wnętrza
– biblioteka elementów umożliwia również wstawianie kwiatów, sprzętu elektronicznego, drzwi, okien, ścianek działowych, kolumn, słupków, jak również postaci.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy domowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 573  razy.