Wunderlist

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: 6 Wunderkinder GmbH
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 42 MB
 

Wunderlist to kompleksowe rozwiązanie pełniące rolę organizera. Program umożliwia stworzenie wielu list zadań pogrupowanych w poszczególne kategorie jak Praca, Rodzina, Wakacje, Lista zakupów czy Weekend. Każdemu z zadań przypisywana jest dokładna data przypomnienia.

Istnieje również możliwość dodawania zadań pobocznych, opatrywania ich komentarzem a nawet załączania plików. Stworzony zbiór zadań może zostać pogrupowany według hierarchii ważności. W tym celu wykorzystywany jest system oznaczania za pomocą gwiazdek.

Największą przewagą Wunderlist jest możliwość użycia go na wielu urządzeniach dzięki automatycznej synchronizacji. Wsparciem objęte są takie produkty jak iPhone, iPad, komputery z systemem Windows, MAC, Kindle Fire oraz tablety i smartfony z systemem Android. Silna integracja z siecią sprawia, że listy zadań mogą być również udostępniane naszym znajomym lub rodzinie.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy domowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2052  razy.