Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: ABBYY Software
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 371.9 MB
 

ABBYY Lingwo x5 jest najnowszą odsłoną cieszącego się dużą popularnością elektronicznego słownika obsługującego szeroką gamę języków. Stanowi nie lada pomoc podczas redagowania tekstów w języku obcym, tłumaczenia czy też nauki.

ABBYY Lingvo x5 zawiera słowniki opublikowane przez znanych autorów i wydawnictwa na świecie, takie jak Collins, Oxford. Użytkownik otrzymuje dostęp do tłumaczeń w 20 językach czy możliwości odsłuchania poprawnej wymowy poszczególnych słów. Co więcej znajdziemy również funkcję tłumaczenia wybranych słów z poziomu dowolnej aplikacji, pliku, obrazków czy napisów stosowanych w filmach.

Każde słowo opatrzono dokładnym opisem, synonimami czy przykładami użycia w zdaniach. Nie zabrakło również zasad ich poprawnego gramatycznie użycia podczas budowania wypowiedzi. System wyposażony jest w nowoczesny, wygodny i funkcjonalny interfejs użytkownika, oferujący możliwość błyskawicznego przekładu wskazanych kursorem słów poprzez wyświetlenie okienka z tłumaczeniem.

Przydatną opcją jest również wbudowane narzędzie do tworzenia swoich autorskich słowników. Przygotowane przez nas słowniki mogą z powodzeniem stanowić bogate uzupełnienie tych dostarczonych przez producenta. Poszczególne pozycje wzbogacimy ilustracjami.

ABBYY Lingwo x5 wspiera również cieszącą się coraz większą popularnością technologię OCR. Proces nauki nowego słownictwa może zostać znacząco uproszczony dzięki funkcji tworzenia fiszek. Wraz z produktem dostarczana jest specjalna aplikacja Lingvo Tutor, pomagająca w nauce języka obcego, niezależnie od wieku użytkownika.
Uwaga:

W naszej bazie znajdziecie również starszą wersję programu ABBYY Lingvo X3 w polskiej wersji językowej.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy edukacyjne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 804  razy.