Angielski dla dzieci: 7 Diamentów

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , , , ,
Producent: Edgard
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 11.4 MB
 

Angielski dla dzieci: 7 Diamentów (gra edukacyjna dla dzieci od lat 6) to przede wszystkim świetna rozrywka. Rozmaite gry językowe (m. in. krzyżówki czy klasyczne Memory) oraz zaskakujące animacje i efekty dźwiękowe sprawiają, że gra wciąga i długo się nie nudzi.

Dzieci uczą się angielskiego przy okazji wędrówki po tajemniczym Mieście. Za poprawnie rozwiązane ćwiczenia lub gry otrzymują punkty. W nagrodę uzyskują też rozmaite skarby – przedmioty, dzięki którym odwiedzić można niedostępne części Miasta oraz diamenty pozwalające poznawać nowe piosenki w studio nagrań Karaoke. Celem gry jest zdobycie wszystkich 7 diamentów ukrytych w programie.

Wędrując po zagadkowym Mieście Twoje Dziecko odwiedzi ciekawe miejsca (zoo, wieżę widokową, bibliotekę, centrum handlowe…), a w nich nauczy się aż 500 słówek – pozna ich wymowę, pisownię i znaczenie. Wszystkie słówka i wyrażenia zostały w zabawny sposób zilustrowane oraz udźwiękowione wyłącznie przez rodowitych Anglików.

Podstawowe funkcje:
– nauka 500 słówek na obrazkach
– karaoke – śpiewaj po angielsku
– zaskakujące animacje
– interaktywne gry
– łatwa obsługa (także dla rodziców)
– słownik – 1000 słówek z tłumaczeniem i wymową
– nauka wymowy – nagrywanie

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy edukacyjne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1008  razy.