Drukowanie swiadectw dla Gimnazjum

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Adalex
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 9.17 MB
 

Drukowanie Świadectw dla Gimnazjum jest rozwiązaniem przeznaczonym do drukowania świadectw szkolnych dla uczniów klas 1-3 gimnazjum. Tym, co je wyróżnia jest nowatorskie podejście w dziedzinie komfortu użytkowania.

Interfejs graficzny został maksymalnie uproszczony, co czyni go prostym do opanowania dla każdego nauczyciela. Zadania druku mogą być realizowane na giloszach. Co więcej, narzędzie umożliwi wydrukowanie arkuszy ocen oraz kartek z ocenami na wywiadówkę.

Producent zadbał o to, by oprogramowanie pracowało zgodnie z najnowszymi standardami świadectw jak MEN-I/9/2, MEN-I/9-w/2, MEN-I/13a/2, MEN-I/13a-w/2 oraz arkuszami ocen zgodnymi z MEN-I/39b/2.

Cechą, która znacząco usprawnia pracę jest łatwość edycji, obejmująca modyfikację rozmiaru czy kroju czcionki. W przypadku, gdy pozostaną puste pola, zostaną automatycznie wykreskowane. Istnieje również możliwość zastosowania kropek wiodących czy wstawiania ocen posługując się wyłącznie myszką poprzez wskazanie odpowiedniej opcji.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy edukacyjne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1109  razy.