Drukowanie swiadectw dla Technikum

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Adalex
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 8.27 MB
 

Drukowanie Świadectw dla Technikum to oprogramowanie do drukowania świadectw szkolnych dla uczniów klas 1-4 Technikum. Narzędzie charakteryzuje bardzo przejrzysta szata graficzna, która sprawia, że opanowanie programu nie będzie dla nikogo problematyczne.

Interfejs został maksymalnie uproszczony, dzięki czemu nikt nie powinien mieć trudności z opanowaniem wszystkich funkcji. Narzędzie pozwala na drukowanie świadectw na giloszach. Oprócz świadectw, producent wbudował obsługę druku arkuszy ocen oraz kartek z ocenami na wywiadówkę.

Oprogramowanie zgodne jest z najnowszymi wzorami świadectw jak MEN-I/27a/2, MEN-I/27a-w/2, MEN-I/28a/2, MEN-I/28a-w/2 oraz arkuszami ocen zgodnymi z MEN-I/44b/2.

Drukowanie Świadectw dla Technikum umożliwia dokonanie podstawowych modyfikacji rozmiaru czy kroju czcionki. W przypadku, gdy pozostaną puste pola, zostaną automatycznie wykreskowane. Istnieje również możliwość zastosowania kropek wiodących czy wstawianie ocen posługując się wyłącznie myszką poprzez wskazanie odpowiedniej opcji.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy edukacyjne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 852  razy.