Loguś - Komputerowe Gry Logopedyczne

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: ADEG.NET s.c.
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 3 MB
 
Loguś – Komputerowe Gry Logopedyczne jest to zestaw czterech atrakcyjnych gier komputerowych, łączących w sobie dźwięki i labiogramy – fotografie przedstawiające prawidłowo wypowiadane głoski. Loguś wspomaga naukę poprawnej wymowy głosek i wyrazów u dzieci uczęszczających na zajęcia z logopedą. Prosta obsługa oraz pomoc lektorki umożliwia dziecku samodzielną naukę i zabawę z programem.
Program składa się z czterech gier:
– „Patrzę i mówię – głoski” Labiogram-Głoska i Głoska-Labiogram – to dwie proste gry dla dzieci, których celem jest nauka prawidłowego wymawiania głosek,
– „Patrzę i mówię – wyrazy” Labiogramy-Wyraz i Wyraz-Labiogramy – cele tych gier są identyczne jak w Grach w głoski, lecz są nieco bardziej złożone, a co za tym idzie, są także ciekawsze.
Program Loguś może być z dużym powodzeniem wykorzystywany w pracy z dziećmi autystycznymi (wizualizacja głosek polskich w postaci labiogramów).
 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy edukacyjne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2357  razy.