Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , , ,
Producent: KTW
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 72.97 MB
 

Testy na prawo jazdy 2014 kat. A opracowane zostały według najnowszych zasad obowiązujących od 19 stycznia 2013. Stanowią one bardzo dobrą pomoc podczas przygotowań do teoretycznej części egzaminu. Pytania, tak jak w prawdziwym teście zostały pogrupowane na dwie części, podstawową i specjalistyczną. Część podstawowa składa się z pytań TAK lub NIE, a specjalistyczna jest typu ABC. W każdym pytaniu tylko jedna odpowiedź może być prawidłowa, co jest zgodne z najnowszymi wytycznymi egzaminowania. Wynik pozytywny egzaminu uzyskuje się po osiągnięciu w teście minimum 68 z 74 możliwych punktów.

Program oferuje oczywiście tryb nauki oraz egzaminu. W trybie nauki program zapamiętuje błędnie udzielone odpowiedzi pozwalając na szybką powtórkę trudnych pytań. Ważne jest, że pytania nie pochodzą z bazy egzaminacyjnej, gdyż jest ona utajniona. Niemniej jednak, aplikacja pozwala zaznajomić się z nowymi zasadami egzaminowania, jak chociażby brakiem możliwości powrotu do poprzedniego pytania czy ograniczonym czasem na udzielenie odpowiedzi.

Testy na prawo jazdy 2014 kat. A posiadają zestaw znaków drogowych (w tym tabliczki, znaki ostrzegawcze, informacyjne, kierunku, zakazu, nakazu, uzupełniające, znaki dodatkowe, znaki poziome oraz sygnały świetlne), najnowszy kodeks drogowy, taryfikatory mandatów i punktów karnych, statystyki, informacje o budowie najnowszych pojazdów egzaminacyjnych czy opis sytuacji, w których następuje przerwanie egzaminu.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy edukacyjne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1005  razy.