Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , , ,
Producent: KTW
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 70.4 MB
 

Testy na prawo jazdy 2014 wg nowych zasad obowiązujących od 19 stycznia 2014. Program zapewnia świetne przygotowanie do nowych egzaminów teoretycznych na prawo jazdy. Testy na prawo jazdy 2014 zawiera pytania podzielone na podstawowe i specjalistyczne.

Pytania w programie są przykładowe i nie pochodzą z oficjalnej bazy, która nie jest znana publicznie. Na pytania odpowiada się TAK lub NIE (część podstawowa) oraz ABC (pytania specjalistyczne). Zgodnie z nowymi zasadami tylko jedna odpowiedź może być prawidłowa. W teście nie mozna wracać do poprzednich pytań. Każde pytanie posiada wagę punktową zależną od związku z bezpieczeństwem ruchu drogowego. Wynik pozytywny egzaminu uzyskuje się po osiągnięciu w teście cnm 68 z 74 możliwych punktów.

W trybie nauki program zapamiętuje błędnie udzielone odpowiedzi pozwalając na szybką powtórkę trudnych pytań. Oprócz modułów nauki i testu program zawiera aktualny kodeks drogowy, taryfikatory mandatów i punktów karnych, statystyki, zdjęcia z budowy pojazdów egzaminacyjnych, zestaw znaków drogowych i wiele innych.

Program Testy na prawo jazdy 2014 kategoria B oferuje przede wszystkim rozszerzoną bazę pytań przygotowujących do nowego egzaminu na prawo jazdy. W programie Testy na prawo jazdy 2014 znajduje się obecnie blisko 1900 pytań, które bardzo pomagają w opanowaniu materiału wymaganego na egzaminie państwowym. To jak cennym materiałem edukacyjnym jest program Testy na prawo jazdy 2014 można zauważyć nie tylko po olbrzymiej ilości pytań w nim zawartych, ale także po sposobie jego działania. Mianowicie, oprócz wspomnianych pytań, bardzo przydatna jest funkcja, która zapamiętuje niepoprawne odpowiedzi, tak aby kursant mógł w każdej chwili wrócić do tych z pytań, które sprawiły mu największe trudności. Program Testy na prawo jazdy 2014 daje możliwość przerabiania pytań jedno po drugim, oraz wylosowania testu tak jak na egzaminie państwowym. Każde pytanie w testach na prawo jazdy posiada przypisaną wagę punktową. Egzamin zostaje zaliczony, gdy osiągniemy minimalną wymaganą liczbę punktów.

Nowe testy na prawo jazdy 2014 zostały wzbogacone o wiele trudnych pytań, których opanowanie może okazać się przydatne na egzaminie. Nowe testy na prawo jazdy 2014 to nowa aplikacja, która powstała na bazie pierwszej wersji tego programu, wydanej po zmianie pytań egzaminacyjnych w roku 2013. W nowej wersji rozbudowano bazę pytań oraz naniesiono poprawki do znalezionych nieścisłości itp. W programie znajduje się wiele uzupełniających materiałów, które tradycyjnie już zostały zebrane w jedno miejsce. Materiały te to kodeks drogowy, zestaw znaków, taryfikatory, budowa samochodów egzaminacyjnych i wiele innych.

Uwaga:
Wersja próbna pozwala na trzykrotne uruchomienie programu. Po przekroczeniu tego limitu, zostaniemy poproszeni o zakupienie jednorazowego kodu aktywacyjnego.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy edukacyjne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2140  razy.