Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: EliSoft
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 200.5 MB
 

ELISOFT Faktury 2015 to darmowy program do wystawiania faktur, przeznaczony dla małych, średnich i dużych firm. Za jego pomocą możemy wystawiać różne rodzaje faktur i rachunki, przeprowadzać korekty do faktur, a nawet zarządzać szczegółową listą faktur – umożliwiającą filtrowanie i wyszukiwanie dokumentów sprzedaży.

Program może działać na jednym lub wielu stanowiskach połączonych w sieci. Oprócz tego pozwala tworzyć faktury lub rachunku w formacie PDF bądź przesyłać je drogą elektroniczną bezpośrednio do klienta. ELISOFT Faktury zapewni użytkownikom pełną kontrolę nad swoimi finansami oraz wspomoże uporządkować niezbędne dane w firmie. Idealnie nadaje się również do rozliczania faktur, kontaktu z klientami czy monitorowania płatności i wysyłania informacji o zapłacie.

Najważniejsze cechy programu:

– wystawianie faktur VAT zakupu i sprzedaży, proform itp.,

– wykonywanie graficznych analiz danych na podstawie faktur (obroty, wizualizacja sprzedaży),

– obsługa wielu kont bankowych,

– korzystanie z bazy klientów (grupowanie klientów),

– kursy wszystkich walut pobieranie z Narodowego Banku Polskiego,

– tworzenie zestawień faktur ze wszystkimi podsumowaniami,

– monitorowanie płatności za pomocą filtrów,

– tworzenie i zestawienie dokumentów kasowych KW/KP.

 

Uwaga!

Podczas instalacji potrzebny jest dostęp do Internetu, aby instalator, w razie potrzeby, mógł pobrać i doinstalować niezbędne biblioteki. W przypadku braku takiego dostępu, należy najpierw zainstalować, dostępne na stronach Microsoft, biblioteki MS .NET Framework, w najnowszej wersji.

W naszej bazie plików można pobrać samą aplikację ELISOFT Faktury (bez żadnych baz danych), a także pełny pakiet programu, który składa się z programu ELISOFT Faktury oraz serwera baz danych MS SQL Server Express

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla firm
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 792  razy.