Faktura Small Business

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , , , ,
Producent: MEGA-TECH
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 12.6 MB
 

Faktura Small Business to program komputerowy do faktur VAT, którego zadaniem jest ułatwienie przedsiębiorcom wystawiania różnego rodzaju dokumentów transakcyjnych. Program wystawia faktury VAT na potrzeby podmiotów gospodarczych o małym i średnim zasięgu. Jedną z praktycznych i bardzo wygodnych funkcji programu jest baza towarów i klientów zwana kartoteką. Dzięki niej nie trzeba wpisywać ręcznie wielu danych do wystawianych faktur.

Faktura Small Business jest programem, który pozwala użytkownikom na numerowanie kolejnych dokumentów na własny sposób.

Dwa podstawowe sposoby ewidencjonowania dokumentów, polegają na numerowaniu ich w skali miesiąca lub roku. Program Faktura Small Business posiada kilka gotowych szablonów do wystawiania faktur. Program do faktur VAT daje szansę na wykreowanie jedynego w swoim rodzaju szablonowego wzoru faktury dla danej firmy. Program Faktura Small Business wystawia aktualne wzory następujących dokumentów: faktury VAT, faktury VAT-MP, faktury VAT-MARŻA, fakturę PRO-FORMA, fakturę korygującą oraz paragon.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla firm
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 3453  razy.