FakturySQL

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Quanteco
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 6 MB
 
++FakturySQL (wcześniej znany pod nazwą ++Faktury) to wielofunkcyjna aplikacja komputerowa, która pozwala na łatwą ewidencję sprzedaży w Twoim przedsiębiorstwie. Program mimo, że wyglądem zbliżony jest do poprzednich wersji został stworzony od nowa! Zastosowano w nim silnik bazodanowy SQL co czyni go kilkunastokrotnie szybszym w stosunku do poprzednich wersji. Program pozwala na wystawianie kilku tysięcy dokumentów sprzedaży i kosztowych przez wiele lat bez ryzyka utraty danych czy spowolnienia pracy.

Program wyposażony jest dodatkowo w funkcje sprawdzające poprawność numerów NIP, REGON, PESEL oraz kont bankowych IBAN, co pozwala wyeliminować wiele pomyłek. Dodatkowo, masz dostęp do bazy kilkudziesięciu tysięcy kodów pocztowych (PNA). Program ++FakturySQL pozwala także na wprowadzanie opisów usług o dowolnej długości, zajmujących wiele wierszy na dokumencie sprzedaży, co jest szczególnie pomocne, jeśli prowadzisz działalność usługową.

Rozbudowana opcja wydruku, pozwala na szybkie drukowanie faktur i innych dokumentów. W zależności od Twoich potrzeb, możesz drukować oryginały i kopie razem i osobno, lub ustawić opcję seryjnego wydruku dokumentów sprzedaży (np. na koniec miesiąca). Dodatkowo, razem z fakturami VAT, program pozwala na drukowanie poleceń przelewów bankowych, a wszystkie wystawione dokumenty możesz również zapisać w formacie PDF.++FakturySQL charakteryzuje się stosunkowo niską ceną, szybką instalacją i wdrożeniem a także prostą i intuicyjną obsługą. Program mogą szybko opanować nawet początkujący użytkownicy komputerów. Większość operacji można wykonać przy pomocy klawiatury, bez konieczności używania myszy.

Program ++FakturaSQL automatycznie tworzy kartoteki kontrahentów, umożliwia generowanie zestawień należności oraz oznaczanie faktur VAT jako zapłaconych lub niezapłaconych. Pozwoli Ci to na dokładną ewidencję klientów Twojej firmy, ułatwi wyszukiwanie ich danych, przyspieszy windykację należności oraz pomoże ograniczyć obrót z nierzetelnymi kontrahentami. Możesz również stworzyć kartotekę towarów i usług, by dokonywać szybkiej i sprawnej kalkulacji cen zakupu i sprzedaży, w ujęciu netto i brutto, czy określać marżę i narzut.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla firm
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 676  razy.