rysunek-3-1

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , , , , ,
Producent: ATHENASOFT Sp. z o.o.
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 4.9 MB
 

RYSUNEK przeznaczony jest dla kosztorysantów, wykonawców i inwestorów sporządzających rysunki obiektów budowlanych oraz dla tych, którzy w codziennej pracy zajmują się wykonywaniem różnego typu dokumentacji technicznych. Jest to prosty w obsłudze program CAD umożliwiający sporządzanie dwuwymiarowych rysunków.

RYSUNEK, to nowoczesna i łatwa w obsłudze polska aplikacja do projektowania, szkicowania i wymiarowania obiektów.

Program jest przeznaczony do tworzenia rysunków technicznych dla dowolnych branż, takich jak: budownictwo, automatyka, energetyka, ciepłownictwo, hydraulika, mechanika, telekomunikacja itp. Zawiera biblioteki gotowych obiektów stosowanych w projektach instalacji elektrycznych, wentylacyjnych, wodociągowych, klimatyzacyjnych, centralnego ogrzewania i alarmowych.

Program RYSUNEK umożliwia import projektów zapisanych w formacie DXF ich eksport do innych programów CAD oraz bezpośredni eksport obmiarów do programu kosztorysowego NORMA.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla firm
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 740  razy.