Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: ITOpen Producent Oprogramowania
Wersja językowa: polska
 

Skład Opału to aplikacja przeznaczona do prowadzenia sprzedaży szerokiej maści wyrobów węglowych. Pozwala na sprawne wystawianie wszelkich niezbędnych dokumentów takich jak dokumenty dostawy z uwzględnieniem produktów wolnych od akcyzy. Program automatycznie wylicza kwotę sprzedaży zgodnie z aktualnie (na rok 2014) obowiązującymi stawkami podatkowymi. Dodatkowo bez problemów sporządzimy faktury, zestawienia do Urzędu Celnego, dokumenty kasowe czy magazynowe. Wszystko to odbywa się na podstawie aktualnie obowiązującego prawa.

Skład Opału został wyposażony w szereg bardzo przydatnych funkcjonalności. Od teraz możemy wydajniej zarządzać stanami magazynowymi. Są one obliczane automatycznie na podstawie różnicy skupu i sprzedaży, ponadto jest możliwość sporządzania raportów zbiorczych i pojedynczych. Z aplikacją usprawnimy kontrolę naszej bazy klientów wraz z ich danymi personalnymi jak PESEL czy NIP. Program może pracować również w środowisku sieciowym co pozwala prowadzić sprzedaż ze wspólnego magazynu. Skład Opału dysponuje również opcją sporządzenia cennika wyrobów czy innych dowolnych usług wraz z podziałem według kodów CN. Jest on narzędziem, które umożliwia sprawne prowadzenie sprzedaży wyrobów węglowych, które są objęte czy zwolnione z akcyzy. Mechanizmy w nim zaszyte pozwolą na pracę przy zachowaniu najnowszych standardów.
Nowości w wersji 8.4:
· W zw. ze zmianą wymagań ze strony nowych systemów Windows, program dokona automatycznego przeniesienia bazy danych w inne miejsce – operacja obywa się automatycznie, jest jednorazowa i nie powoduje zmiany sposobu obsługi programu. Przeniesienie bazy istotnie wpłynie na poprawność działania programu. Dostęp do folderu bazy danych można uzyskać poprzez menu Pomoc. Baza poprzednia pozostanie na dysku systemowym (zwykle jest to dysk C:), jednak nie będzie już używana.
· Możliwość wykonania raportu sprzedaży z filtrem dla wybranego klienta oraz z sumowaniem wg kodów głównych katalogu odpadów. Funkcja może być przydatna do celu wystawienia miesięcznych Kart przekazania odpadów.
· Możliwość wydrukowania pustych Formularzy przyjęcia odpadów metali oraz Dokumentów dostawy wyrobów węglowych, w dowolnej ilości. Puste druki mogą być przydatne w przypadku awarii lub braku dostępu do komputera.
· Wprowadzono dalsze poprawki usprawniające działanie i obsługę programu.

Uwaga! Wersja demonstracyjna pozwala na korzystanie z programu przez 60 dni.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy dla firm
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 738  razy.